Партнери

БРОНЮВАННЯ ВЕСІЛЬ НА 2023 ВІДКРИТО

Наші партнери

Давайте знайомитися!

Наші супер-партнери – це перевірені професіонали весільної індустрії, за результат роботи яких ми впевнені, і сміливо можемо їх радити. А ще кожен із наших супер-партнерів пропонує нареченим “Амуру” спеціальний бонус: унікальну знижку чи подарунок.

Кондитерська “Ваніль” – наш найсолодший супер-партнер: “Ми створюємо не просто десерти, а солодку концепцію свята. Якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – наш головний пріоритет. Ми використовуємо найкращі продукти та технології, щоб вам було смачно”. Бонус для наших наречених: безкоштовна доставка, підставки та виїзд кондитера.

Velegan Studio – супер-партнер, що знімає особливі відео: “Ми збережемо кращі емоції вашого весілля у вигляді відео”! Бонус для наших наречених: SDE – монтаж весільного кліпу одразу на весіллі та трансляція його на проекторі всім гостям (стандартна вартість послуги – 150$).

Розважальні шоу-програми Dragonfly – супер-партнер, що зробить ваше весілля цікавим: “Ми – колектив професійних артистів оригінального жанру з м.Ужгород. Наші шоу регулярно працюють на просторах України та за кордоном (Мальдіви, Чехія, Китай, ОАЕ, Саудівська Аравія та ін.) У нашому арсеналі спектр розважальних програм від оригінальної зустрічі гостей, танцювальних та гімнастичних шоу-програм, до феєричного завершення вогняним шоу та салютом.” Бонус для наших наречених: знижка 1000 грн на фаєр-шоу.

Вешеленій Михайло – супер-партнер, що збереже ваше свято у світлинах: “У мене багаторічний досвід у весільній фотографії. Молодята отримують консультування та професійні поради щодо вибору локації та правильного таймінгу весільного дня. Фотозйомка від перших хвилин вашого весілля та до завершення всіх традицій” Бонус для наших наречених: друк фотографій в день весілля або весільна фотокнига розміром 25х25 на 50сторінок. При бронюванні пакету Преміум фотосесія Love Story в подарунок.

Ведучі Свят “For Fun” – наш найвеселіший супер-партнер: “Ми – івент ведучі з великим досвідом роботи проведення різних свят, корпоративів та масових заходів. Відчуваємо себе у вас як вдома, у сфері свят – як риби у воді. Тому ваше свято точно буде веселим та незабутнім!” Бонус для наших наречених: обговорюється індивідуально.

EvenTime – при замовленні музичного супроводу та освітлення зали ви отримуєте важкий дим в подарунок (стандартна вартість важкого диму для першого танцю – 100$). При замовленні освітлення та диму ви отримуєте 5 холодних вогнів в подарунок (стардартна вартість 1 вогню – 10$, 5 вогнів – 50$).

    Заповніть форму

    та отримайте безкоштовну консультацію


    Надсилаючи цю заявку, ви даєту згоду на обробку персональних даних