Меню в ресторані «Амур»

Ваші гості будуть ситі та задоволені!

Дізнатися більше

Оби мої гості не були голодні...

Ви можете не журитися! Гості на вашому святі будуть ситі та задоволені.
Ми давно займаємось організацією весіль і знаємо, як важливо, аби страви якими гостяться на святі були смачними та натуральними. Ми відповідаємо за якість кожного продукту на столі, адже робимо це на власному виробництві, як для себе!

 
 


 Шовдарь, пікниця, гурка, купати, шойт - уся ця добрятина робиться за старовинними і перевіреними рецептами з 100% натуральної сировини. Адже ми маємо власну ферму і контролюємо виробництво на всіх етапах.  У нас є 5 видів сиру, кожен вариться на нашій власній сироварні із найкращого натурального молока.  Для весілля, ми окрім звичайних видів, печемо і традиційний «мелайний хліб».  Маємо власну пивоварню, де із хмелю та солоду найкращих ґатунків, ми варимо 4 види пива.  До столу подаємо натуральні соки власного виробництва.  Усі овочі на гостині із нашого власного городу.
 

 

Дорогинькі наречені і їх батьки! Коли будете кликати гостей до ресторану «Амур» можете бути спокійні і тягти свій шовдарь із дому не треба.   

Якщо ви гуглите «свадьба Мукачево» та «організація весілля Мукачево», ви на правильному шляху. На весільному ринку ресторан «Амур» вже 6 років. За цей час у закладі відгуляли понад 500 весіль. Наші адміністратори чітко знають, що треба для того, «оби Ваші гості не були голодні».

У нас вигідно, бо немає фіксованої ціни!

У нас не зафіксована сума на меню, все залежить від кількості замовлених страв і асортименту. Бажаєте 9 тарілок холодного і дві гарячі страви то буде одна ціна, а бажаєте 10 тарілок холодного і 5 гарячих страв то буде інша вартість. Завжди готові підлаштуватись під ваш бюджет і надаємо широкий асортимент для вибору! У нашому меню є все!!! Від традиційних пікниці, гурки, голубців до фаршированого краба чи лосося під шпинатом. (Тобто від локального меню до страв європейської кухні).  

Шитимині і торт можуть бути вашими :)


Читати — Незабутнє весілля в ресторані «Амур»

 

Заповніть форму

І отримаєте безкоштовну професійну консультацію

Ім’я
Телефон

Надсилаючи цю заявку, ви даєте згоду на обробку персональних даних